Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KONTAKTY

Walramcom, s.r.o.
Větrná 1809/18, 792 01 Bruntál
Česká republika
tel: +420 725 010 102
info(a)walramcom.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 625 Kč
Dostupné
naše cena 1 070 Kč
Dostupné
naše cena 642 Kč
Dostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 994 Kč
Dostupné
naše cena 28 Kč
Nedostupné

Co jsou zdravé tuky » Podpora ženskosti a krásy
Zdravé tuky pro podporu ženskosti a krásy

Žena je nositelka života a to je také její nejkrásnější schopnost – vytvořit nový život. Každá žena – i ta, která se rozhodne děti nemít nebo je mít nemůže – je tímto zásadně ovlivněna. Všechno v těle ženy je uzpůsobeno a vytvořeno tak, aby mohla dávat život. Vše je vyvážené a propojené. Každá nerovnováha se v těle ženy ihned projeví a to i tak, že její přirozené funkce jsou zásadně omezeny.

Chce-li být tedy žena zdravá, musíte se postarat o celkovou rovnováhu v těle. Blokuje-li například příliš mnoho odpadu ve střevech správné vstřebávání vitamínů, tělo se oslabuje a to se projevuje i tam, kde to nečekáme – nemožností otěhotnět, úporným premenstruačním syndromem či silnými projevy klimakteria. Nemluvě o tom, jak důležitá je pro ženu celková hormonální rovnováha. Právě nadbytek nebo nedostatek některých hormonů stojí za většinou ženských problémů.

S ČÍM SE ŽENY NEJČASTĚJI TRÁPÍ?

Hormony a zase hormony… Někdy je jich málo nebo jsou ve špatném složení, jindy je jich zase přemíra. To vše se projevuje úpornou nebo naopak chybějící menstruací, silnými premenstruačními syndromy a problémy s otěhotněním. A když už má žena pocit, že má to nejhorší za sebou, zaútočí na ni klimakterium.

Mnohé z problémů se dají odstranit úpravou životního stylu. Ženy potřebují více kvalitních a pestrých potravin bez chemické úpravy, potřebují méně stresu a více pohybu. Ale i ta žena, která se stravuje zodpovědně, se může potýkat s vleklými problémy, jejichž zdroj se těžko identifikuje.  Ne všechny důležité živiny se nám podaří do těla dostat v dostatečném množství. Esenciální kyselina Omega-3 je toho typickým příkladem. Naše tělo si ji neumí samo vytvořit, ale zásadně se bez ní neobejde. A ruku na srdce – která z žen jí pravidelně (aspoň dvakrát týdně) tučné mořské ryby?

Kde se u žen nedostatek Omega-3 projevuje nejviditelněji?

Špatná nálada a deprese

Mozek ke svému normálnímu fungování potřebuje vysoké koncentrace Omega-3 mastné kyseliny. Při dostatečném přísunu fungují membrány mozku maximálně, což je nezbytné pro ovlivňování nálady, emocí a odvracení depresí. Podpora dobré nálady je obzvlášť důležitá v období těhotenství, po porodu a také v období klimakteria.

Nadváha a obezita

Tělesná hmotnost je ovlivňována také rychlostí našeho metabolismu, což může pozitivně ovlivňovat dostatečný přísun Omega-3 v rovnováze s Omega-6. Děje se tak díky přísunu energie a díky rychlejšímu okysličování krve. Nadváha a obezita je sama o sobě zdrojem hormonální nerovnováhy, která komplikuje otěhotnění a také ztěžuje průběh klimakteria.

Zánětlivá onemocnění vagíny, výtoky, kvasinky

Nedostatek Omega-3 mastné kyseliny a nerovnováha v příjmu esenciálních kyselin (Omega-6, Omega-9) omezuje schopnost našeho organismu bojovat se záněty, kvasinkami a dalšími anaerobními organismy. Omega-3 se totiž mimo jiné podílí na přenosu kyslíku přes buněčné membrány a také celkově posiluje membránu, která obklopuje každou buňku. Její nedostatek tak snižuje ochranu buňky a imunita slábne.

PROČ SE ŽENY MUSÍ PRAVIDELNĚ DETOXIKOVAT?

Jestliže je organismus ženy ucpán odpadními látkami, tělo musí příliš mnoho energie věnovat snahám o jejich vyplavení a očištění. Organismus se snaží se škodlivinami porvat s maximálním úsilím, místo toho, aby se soustředil například na reprodukci. Škodliviny a odpadní látky také ucpávají střeva a celkově tlumí třeba produkci některých hormonů. Ideální je tělo nezatěžovat škodlivými látkami, ale i žena, která se zdravě stravuje a zdravě žije, by se měla pravidelně čistit.

Zdravý žaludek a čistá střeva tak mohou při pravidelné očistě zpracovávat maximum živin, které jim dodáváme. Čistý organismus znamená rovnováhu pro všechny orgány a tvorbu hormonů. Nemusíme se pak bát běžných nemocí, tělo si s nimi poradí samo, přirozeným způsobem. Pravidelným čištěním si pomáháme v prevenci a předcházíme tak chronickým nemocem a úporným ženským problémům. Nebojme se odlehčovacích dnů a půstů. Tělo si odpočine a dáme mu čas na úklid. Takovou přirozenou detoxikaci můžeme doplnit užíváním lněné vlákniny, která umí dobře vyčistit střeva a zároveň umí dodat tělu další důležité živiny – třeba lignany, které působí jako fytoestrogeny (přírodní hormony).

Kde je ženskému organismu nejvíc prospěšná lněná vláknina?

Špatné trávení

Naše trávicí soustava trpí, když to přeháníme se špatně stravitelnými potravinami. K normální průchodnosti střev potřebujeme jíst dostatek vlákniny, která umí střeva mechanicky čistit a zároveň také umí absorbovat škodlivé látky a odvádět je z těla ven. Dobré trávení je také předpoklad pro zdravý metabolismus a normální váhu.

Oslabená imunita

Tělo si umí poradit s běžnými nemocemi samo. Pokud ho ale nezatěžujeme tím, že musí bojovat s cizorodými látkami, které mu dodáváme potravou. Ucpaná střeva a špatné prostředí v žaludku brání úplnému vstřebání všech živin. Vyčištěním střev umožňujeme tělu návrat k normálnímu fungování a posilujeme tak imunitu.

Hormonální nerovnováha

Hormony řídí mnoho funkcí v našem těle a je špatné, je-li jich nedostatek, i když je jich naopak přemíra. Když tělu dodáme chybějící hormony v přírodní přirozené podobě, pomůžeme tělu rovnováhu udržet a tím eliminujeme zárodky chorob. Navíc lignany, které obsahuje lněná vláknina, umí blokovat naopak nadbytečné hormony. Doplnění rostlinných hormonů v podobě lignanů je obzvlášť důležité v době klimakteria a také při silném premenstruačním syndromu.

LNĚNÝ OLEJ DOPLŇUJE, VLÁKNINA ČISTÍ

Nedostatek Omega-3 kyselin umíme řešit pomocí lněného oleje a v kombinaci s lněnou vlákninou dokážeme pomoci našemu tělu zbavovat se odpadu a tím ho udržovat v kondici. Naše kúry jsou nastaveny tak, aby pomohly každé ženě podle konkrétního problému.

Příprava na těhotenství

Kúra PŘÍPRAVA NA TĚHOTENSTVÍ je určena především ženám, které plánují otěhotnět a které nemají žádné zásadní zdravotní problémy. Kúra je nastavena tak, aby organismus dostával vyrovnané množství všech základních esenciálních mastných kyselin (Omega-3, 6 a 9) díky speciální receptuře Lněného oleje KVÍTEK. Lněný olej doplňuje Lněná vláknina SLUNEČNICOVÁ A MANDLOVÁ, která je velmi dobrým zdrojem lignanů.

Pokud chcete otěhotnět, a trpíte třeba špatným trávením, nadváhou nebo nepravidelnou menstruací, doporučujeme nejdříve důkladnou detoxikaci (např.: kúru ODKYSELENÍ ORGANISMU, kúra DETOXIKACE, PROTI PARAZITŮM).

Období těhotenství a kojení

Kúra TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ se skládá pouze z lněného oleje KVÍTEK, který citlivě doplňuje správný mix esenciálních mastných kyselin. Vláknina se v období těhotenství a při kojení nedoporučuje užívat.

Zdravá menstruace

Hormonální nerovnováha je zdrojem nepravidelné menstruace a silného premenstruačního syndromu. Kúra ZDRAVÁ MENSTRUACE pomáhá organismus vyladit a nepříjemné projevy zmírnit. Lněný olej KVÍTEK doplňuje esenciální mastné kyseliny ve správném poměru a Lněná vláknina PRAVÁ dodává tělu lignany, které působí jako fytoestrogeny. Díky nim se daří regulovat hladina hormonů.

Menopauza

Když tělo ženy přestává produkovat vajíčka, klesá i produkce ženských hormonů. Jejich nedostatek je zdrojem nepříjemných průvodních jevů klimakteria, jako jsou návaly, pocení a úzkost. Kúra MENOPAUZA pomáhá tyto projevy tlumit. Díky lněnému oleji KVÍTEK doplníme mimo jiné Omega-3 mastnou kyselinu a tím podpoříme dobrou náladu. Lněná vláknina DETOXIKACE pomůže organismu dodáním lignanů a také dalších regeneračních látek, které tělu pomohou složité období zvládnout.

Prevence

Pokud jste zdravá a nemáte žádné problémy a chcete jen preventivně tělu dodat dostatečné množství esenciálních mastných kyselin a využít sílu lněného semínka prostřednictvím vlákniny, doporučujeme kúru PREVENCE A IMUNITA, která se skládá z Lněného oleje pravéhoLněné vlákniny pravé. Mohou ji užívat všichni – ženy, muži, děti (od pěti let), senioři…

Udržující kúra pro opakované užívání

Udržující kúra DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ je určena pro všechny, kdo už využívali některou kúru na řešení jejich konkrétního problému. Naše oleje dodávají tělu chybějící Omega-3 kyselinu, jejíž deficit je velkým problémem. Po tom, co deficit doplníme, potřebujeme udržovat hladinu Omega-3 v rovnováze s Omega-6 mastnou kyselinou. To se nám bude dařit díky Lněnému oleji HARMONIE a normální fungování střev ve spolupráci s dalšími orgány pomáhá udržovat Lněná vláknina SLUNEČNICOVÁ A MANDLOVÁ. Kúra je vhodná pro všechny, kdo užívají lněný olej pravidelně alespoň dva roky.

Doplňkem všech kúr může být BIO JABLEČNÝ OCET. Ničí volné radikály a zpomaluje stárnutí tím, že pomáhá zabraňovat vzniku dvou mastných peroxidů, které jsou zodpovědné za stárnutí a mutace tkání. Pomáhá také s problémy jako vypadávání vlasů, slabé nehty a křehké zuby.

ZjQxMmZ