Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KONTAKTY

Walramcom, s.r.o.
Větrná 1809/18, 792 01 Bruntál
Česká republika
tel: +420 725 010 102
info(a)walramcom.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 075 Kč
Dostupné
naše cena 662 Kč
Nedostupné
naše cena 597 Kč
Nedostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 30 Kč
Nedostupné
naše cena 994 Kč
Dostupné

Co jsou zdravé tuky » Podpora mužské síly
Zdravé tuky pro odporu mužské síly

Muži nemají tak složitý reprodukční systém, jako mají ženy. Netrápí je tedy tolik problémů. Neznamená to ale, že se nemusí o sebe starat. I pro muže je důležitá celková rovnováha. Potřebují totiž být silní – fyzicky a psychicky. Většinou vykonávají náročnější povolání než ženy a také je častěji trápí nemoci oběhového systému vrcholící infarktem. Muži také tolik nelpí na svém vzhledu, což je paradoxně zdravotně oslabuje. Nehlídají si totiž váhu a často trpí obezitou, nadváhou a chronickými nemocemi, u jejichž počátku stojí vždy špatná životospráva. Muži také mají svůj typicky mužský orgán, který je může pěkně potrápit – především ve zralejším věku. Prostata stojí za trochu péče a prevence, protože mnohá její onemocnění se projeví až v rozvinuté fázi nemoci.

S ČÍM SE MUŽI NEJČASTĚJI TRÁPÍ?

Nadváha, obezita a stres. Toto jsou hlavní problémy mužské populace a jsou zdrojem všech civilizačních nemocí. Muži jsou ohroženi více jak ženy, protože jejich přístup k zdravému životnímu stylu je více než přezíravý. Muži tak trpí nedostatečnou a nekvalitní výživou a trpí mnohem více než ženy. Muž, který má fyzicky náročnou práci spojenou mnohdy i se stresem, odmítající přemýšlet o plnohodnotné výživě a relaxaci, je ukázkový kandidát na nemoc…

Málokterý muž se odhodlá ke změně životního stylu, protože něco takového považuje za znak slabosti. Pak je tedy na jeho partnerce, jak pomůže svému muži předcházet nepříjemným civilizačním nemocem. Doplnění esenciální mastné kyseliny Omega-3 může hodně pomoci. A to i za situace, kdy je ostatní životospráva nepříliš ukázková.

 

Kde se u mužů nedostatek Omega-3 projevuje nejviditelněji?

Špatná nálada a deprese

Mozek ke svému normálnímu fungování potřebuje vysoké koncentrace Omega-3 mastné kyseliny. Při dostatečném přísunu fungují membrány mozku maximálně, což je nezbytné pro ovlivňování nálady, emocí a odvracení depresí. Podpora dobré nálady je obzvlášť důležitá hlavně u mužů, kteří často své problémy dusí sami v sobě.

Nadváha a obezita

Tělesná hmotnost je ovlivňována také rychlostí našeho metabolismu, což může pozitivně ovlivňovat dostatečný přísun Omega-3 v rovnováze s Omega-6. Děje se tak díky přísunu energie a díky rychlejšímu okysličování krve. Nadváha a obezita je zdrojem a příčinou mnoha civilizačních nemocí, proto je nutné si váhu držet na rozumném čísle.

Imunita

Nedostatek Omega-3 mastné kyseliny a nerovnováha v příjmu esenciálních kyselin (Omega-6, Omega-9) omezuje schopnost našeho organismu bojovat se záněty, viry a dalšími anaerobními organismy. Omega-3 se totiž mimo jiné podílí na přenosu kyslíku přes buněčné membrány a také celkově posiluje membránu, která obklopuje každou buňku. Její nedostatek tak snižuje ochranu buňky a imunita slábne.

PROČ SE I MUŽI MUSÍ PRAVIDELNĚ DETOXIKOVAT?

Jestliže je organismus ucpán odpadními látkami, tělo musí příliš mnoho energie věnovat snahám o jejich vyplavení a očištění. Organismus se snaží se škodlivinami porvat s maximálním úsilím, místo toho, aby se soustředil na normální zdravé fungování. Škodliviny a odpadní látky také ucpávají střeva a tím znemožňují vstřebávání živin. Muži, kteří příliš zdravé výživě neholdují, očistu potřebují o to více. Ucpaná střeva totiž brání využití i toho mála živin, které tělu dodáme. Nezanedbatelné jsou i nepříjemné důsledky špatně fungujícího trávení – např. hemoroidy.

Zdravý žaludek a čistá střeva tak mohou při pravidelné očistě zpracovávat maximum živin, které jim dodáváme. Nemusíme se pak bát běžných nemocí, tělo si s nimi poradí samo, přirozeným způsobem. Pravidelným čištěním si pomáháme v prevenci a předcházíme tak chronickým nemocem. Nemusíme muže nutit do odlehčovacích diet či půstů – i když by jim prospěly. Přirozenou očistu můžeme podpořit užíváním lněné vlákniny, která umí dobře vyčistit střeva a zároveň umí dodat tělu další důležité živiny – třeba lignany, které působí jako fytoestrogeny (přírodní hormony). I mužům po překročení určitého věku hormony ubývají (snižování produkce testosteronu) a jejich přírodní doplnění má dobrý vliv na jejich životní pohodu.

 

Kde je mužskému organismu nejvíc prospěšná lněná vláknina?

Špatné trávení

Naše trávicí soustava trpí, když to přeháníme se špatně stravitelnými potravinami. K normální průchodnosti střev potřebujeme jíst dostatek vlákniny, která umí střeva mechanicky čistit a zároveň také umí absorbovat škodlivé látky a odvádět je z těla ven. Dobré trávení je také předpoklad pro zdravý metabolismus a normální váhu.

Oslabená imunita

Tělo si umí poradit s běžnými nemocemi samo. Pokud ho ale nezatěžujeme tím, že musí bojovat s cizorodými látkami, které mu dodáváme potravou. Ucpaná střeva a špatné prostředí v žaludku brání úplnému vstřebání všech živin. Vyčištěním střev umožňujeme tělu návrat k normálnímu fungování a posilujeme tak imunitu.

Hormonální nerovnováha

Hormony řídí mnoho funkcí v našem těle a je špatné, je-li jich nedostatek, i když je jich naopak přemíra. Když tělu dodáme chybějící hormony v přírodní přirozené podobě, pomůžeme tělu rovnováhu udržet a tím eliminujeme zárodky chorob. Navíc lignany, které obsahuje lněná vláknina, umí blokovat naopak nadbytečné hormony. Doplnění rostlinných hormonů v podobě lignanů je obzvlášť důležité v době andropauzy (mužský přechod).

 

DOPLŇUJE, VLÁKNINA ČISTÍ

Nedostatek Omega-3 kyselin umíme řešit pomocí lněného oleje a v kombinaci s lněnou vlákninou dokážeme pomoci našemu tělu zbavovat se odpadu a tím ho udržovat v kondici. Naše kúry jsou nastaveny tak, aby pomohly každému muži podle konkrétního problému.

Podpora zdravé prostaty

Kúra PROSTATA se skládá z Lněného oleje ENERGIE, který sám o sobě umí celý organismus posilovat v boji s nemocemi díky vysokému obsahu Omega-3 mastné kyseliny. Lněný olej energie je ještě posílen oleji ze semínek dýně, konopí, pupalky a černého rybízu. Další složkou kúry PROSTATA je Lněná vláknina ZELENÁ VYROVNÁVACÍ POTRAVINA. Ta tělu dodává nejen vlákninu, ale také maximálně důležité živiny, které organismus a prostatu posilují  - např.: dýňová mouka, spirulina, chlorela, mladý ječmen a pšenice.

Doplnění energie při pravidelném sportování

Kúra ENERGIE A SÍLA je určena všem, kdo se pravidelně pohybují a chtějí podpořit namáhaný organismus. Je určena i těm, kteří teprve začínají, a jejich námaha není příliš velká. Kúra ENERGIE A SÍLA se skládá z Lněného oleje ENERGIE a z Lněné vlákniny OVOCNÉ POSÍLENÍ. Obojí dodá tělu správný mix podpůrných živin.

Prevence

Pokud nemáte žádné chronické problémy a chcete jen preventivně tělu dodat dostatečné množství esenciálních mastných kyselin a využít sílu lněného semínka prostřednictvím vlákniny, doporučujeme kúru PREVENCE A IMUNITA, která se skládá z Lněného oleje PRAVÝ a Lněné vlákniny PRAVÁ. Mohou ji užívat všichni – ženy, muži, děti (od pěti let), senioři…

 

Udržující kúra pro opakované užívání

Udržující kúra DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ je určena pro všechny, kdo už využívali některou kúru na řešení jejich konkrétního problému. Naše oleje dodávají tělu chybějící Omega-3 kyselinu, jejíž deficit je velkým problémem. Po tom, co deficit doplníme, potřebujeme udržovat hladinu Omega-3 v rovnováze s Omega-6 mastnou kyselinou. To se nám bude dařit díky Lněnému oleji HARMONIE a normální fungování střev ve spolupráci s dalšími orgány pomáhá udržovat Lněná vláknina SLUNEČNICOVÁ A MANDLOVÁ.

 

MzgxZjdmMG