Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KONTAKTY

Walramcom, s.r.o.
Větrná 1809/18, 792 01 Bruntál
Česká republika
tel: +420 725 010 102
info(a)walramcom.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 30 Kč
Dostupné
naše cena 308 Kč
Nedostupné
naše cena 688 Kč
Nedostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Co jsou zdravé tuky » Pro náročná povolání
Zdravé tuky pro posílení organismu

Stres je zabiják zdraví. Nadměrný stres ovlivňuje naše fyzické zdraví více, než jsme schopni si připustit. Stres je spouštěčem reakcí v lidském těle, kvůli kterým náš organismus výrazně trpí. A doprovodíme-li stresující život i nezdravým jídlem, nedostatkem spánku a pohybu, očekávejme v lepším případě vleklé chronické onemocnění, v horším případě závažné akutní problémy (např. infarkt). Stres může přecházet v úzkostné stavy, celkově se oslabuje imunita. Důsledkem stresu a nezdravého životního stylu je i přibírání na váze a rozhozené trávení.


V ČEM NÁM STRES NEJVÍCE ŠKODÍ?

Stres nás udržuje v rozjetém vlaku a málokdo z něho umí vystoupit. Naše problémy se tak prohlubují. Z občasného pálení žáhy se stává chronický trávící problém, občasná deprese se prohlubuje a špatná psychika nám neumožní problémy řešit. Ne vždy je ale stres nežádoucí – k náročným povoláním prostě patří. Důležité je ale zvládat ho, umět relaxovat a i v náročných situacích umět tělu dodat to, co potřebuje, aby nám bylo oporou a zdrojem síly.

Pro člověka, který jede ve vlaku vysokých nároků pracovních i osobních, je rada ke změně takového života radou zbytečnou. K tomu každý musí dospět sám a nějakou dobu trvá, než se člověk k rozhodnutí změnit život odhodlá. Můžeme ale tělu doplnit ty živiny, které následky stresu nejvíce minimalizují. Doplnění esenciální mastné kyseliny Omega-3 může hodně pomoci. A to i za situace, kdy je ostatní životospráva nepříliš ukázková.


Kde se nedostatek Omega-3 projevuje nejviditelněji?

Špatná nálada a deprese

Mozek ke svému normálnímu fungování potřebuje vysoké koncentrace Omega-3 mastné kyseliny. Při dostatečném přísunu fungují membrány mozku maximálně, což je nezbytné pro ovlivňování nálady, emocí a odvracení depresí. Podpora dobré nálady je obzvlášť důležitá hlavně u lidí, na které jsou kladeny vysoké nároky.

Nadváha a obezita

Tělesná hmotnost je ovlivňována také rychlostí našeho metabolismu, což může pozitivně ovlivňovat dostatečný přísun Omega-3 v rovnováze s Omega-6. Děje se tak díky přísunu energie a díky rychlejšímu okysličování krve. Nadváha a obezita je zdrojem a příčinou mnoha civilizačních nemocí, proto je nutné si váhu držet na rozumném čísle. Omega-3 ovlivňuje metabolismus, což pomáhá lidem, kteří nemají čas a prostor na zavádění pravidel zdravé výživy.

Imunita

Nedostatek Omega-3 mastné kyseliny a nerovnováha v příjmu esenciálních kyselin (Omega-6, Omega-9) omezuje schopnost našeho organismu bojovat se záněty, viry a dalšími anaerobními organismy. Omega-3 se totiž mimo jiné podílí na přenosu kyslíku přes buněčné membrány a také celkově posiluje membránu, která obklopuje každou buňku. Její nedostatek tak snižuje ochranu buňky a imunita slábne.


PROČ SE LIDÉ POSTIŽENÍ STRESEM MUSÍ PRAVIDELNĚ DETOXIKOVAT?

Jestliže je organismus ucpán odpadními látkami, tělo musí příliš mnoho energie věnovat snahám o jejich vyplavení a očištění. Organismus se snaží se škodlivinami porvat s maximálním úsilím, místo toho, aby se soustředil na normální zdravé fungování. Škodliviny a odpadní látky také ucpávají střeva a tím znemožňují vstřebávání živin. Lidé, kteří příliš zdravé výživě neholdují nebo nemají čas se jí zabývat, očistu potřebují o to více. Navíc je organismus zaplaven tzv. psychotoxiny, kterých se tělo potřebuje zbavit.

Zdravý žaludek a čistá střeva tak mohou při pravidelné očistě zpracovávat maximum živin, které jim dodáváme. Nemusíme se pak bát běžných nemocí, tělo si s nimi poradí samo, přirozeným způsobem. Pravidelným čištěním si pomáháme v prevenci a předcházíme tak chronickým nemocem. Lněná vláknina umí pomoci tam, kde není prostor na přirozenou očistu v podobě odlehčujících diet doplněných relaxací a příslušným pohybem. Lněná vláknina umí dobře vyčistit střeva a zároveň umí dodat tělu další důležité živiny – třeba lignany, které působí jako fytoestrogeny (přírodní hormony), či další důležité živiny.


Kde je organismu nejvíc prospěšná lněná vláknina?

Špatné trávení

Naše trávicí soustava trpí, když to přeháníme se špatně stravitelnými potravinami. K normální průchodnosti střev potřebujeme jíst dostatek vlákniny, která umí střeva mechanicky čistit a zároveň také umí absorbovat škodlivé látky a odvádět je z těla ven. Dobré trávení je také předpoklad pro zdravý metabolismus a normální váhu.

Oslabená imunita

Tělo si umí poradit s běžnými nemocemi samo. Pokud ho ale nezatěžujeme tím, že musí bojovat s cizorodými látkami, které mu dodáváme potravou. Ucpaná střeva a špatné prostředí v žaludku brání úplnému vstřebání všech živin. Vyčištěním střev umožňujeme tělu návrat k normálnímu fungování a posilujeme tak imunitu.

Hormonální nerovnováha

Hormony řídí mnoho funkcí v našem těle a je špatné, je-li jich nedostatek, i když je jich naopak přemíra. Když tělu dodáme chybějící hormony v přírodní přirozené podobě, pomůžeme tělu rovnováhu udržet a tím eliminujeme zárodky chorob. Navíc lignany, které obsahuje lněná vláknina, umí blokovat naopak nadbytečné hormony. Doplnění rostlinných hormonů v podobě lignanů je obzvlášť důležité v době andropauzy a menopauzy.


DOPLŇUJE, VLÁKNINA ČISTÍ

Nedostatek Omega-3 kyselin umíme řešit pomocí lněného oleje a v kombinaci s lněnou vlákninou dokážeme pomoci našemu tělu zbavovat se odpadu a tím ho udržovat v kondici. Naše kúry jsou nastaveny tak, aby pomohly každému podle konkrétního problému.

Eliminace důsledků stresu

Kúra ANTISTRES doplňuje dostatečné množství Omega-3 mastné kyseliny, která posiluje funkce mozku pomocí Lněného oleje POSÍLENÍ. Lněná vláknina PRAVÁ se zase postará o vyladění trávicího systému.

Doplnění energie a posílení imunity

Kúra ENERGIE A IMUNITA je určena těm, kteří se potýkají nejen se stresem, ale i s občasnými akutními zdravotními problémy. Lněný olej POSÍLENÍ dodá tělu nejen Omega-3 mastnou kyselinu. Obsahuje mix všech pro tělo podstatných esenciálních mastných kyselin doplněný o výtažky z pupalky dvouleté a černého rybízu. Lněná vláknina OVOCNÉ POSÍLENÍ čistí střeva a také doplňuje tělu důležité živiny prostřednictvím exotických ingrediencí plných antioxidantů (mořská řasa Kelp, Camu Camu, Acai, Tamarillo).

Doplňkem těchto kúr může být BIO JABLEČNÝ OCET. Ničí volné radikály a zpomaluje stárnutí tím, že pomáhá zabraňovat vzniku dvou mastných peroxidů, které jsou zodpovědné za stárnutí a mutace tkání. Pomáhá také s problémy jako vypadávání vlasů, slabé nehty a křehké zuby.

 

MzNiYTEw