Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ok

KONTAKTY

Walramcom, s.r.o.
Větrná 1809/18, 792 01 Bruntál
Česká republika
tel: +420 725 010 102
info(a)walramcom.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 735 Kč
Dostupné
naše cena 658 Kč
Dostupné
naše cena 495 Kč
Dostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 28 Kč
Dostupné
naše cena 358 Kč
Nedostupné
naše cena 568 Kč
Dostupné

O nás
O firmě Walramcom s.r.o.

 

Naším cílem je naučit lidi užívat každodenně lněný olej a vlákninu.

Zakladatel firmy Luděk Šarman na svých zahraničních cestách objevoval jiný přístup ke zdraví, než je běžný u nás. Začal sám užívat různé funkční SUPERPOTRAVINY a šířil myšlenky zdravého životního stylu i mezi své přátele. Když objevil kvalitní BIO lněný olej z Nového Zélandu bohatý na Omega -3 a seznámil se osobně také s majitelem firmy Functional Whole Foods, bylo rozhodnuto.


Lněný olej O úžasných účincích oleje ze zázračného lněného semínka je přece nutné informovat více lidí. Účinky při jeho dlouhodobém užívání jsou skvělé a mohou pomoci především lidem, kteří se trápí s různými chronickými nemocemi. V mnoha zemích najdete jako běžnou součást lednice lahvičku lněného oleje – pro dospělé i pro děti.


PROČ BY SE Z BLAHODÁRNÝCH ÚČINKŮ LNĚNÉHO OLEJE NEMOHLI TĚŠIT I LIDÉ U NÁS?

Tak vznikla firma Walramcom s.r.o. se sídlem v Bruntále. A proč takový zvláštní název? Prostřednictvím názvu se hlásíme k obrovské tradici v pěstování lnu. Len setý je zázračná superpotravina, kterou znali a používali už ve starověkém Egyptě. Len si oblíbil i lucemburský princ Walram (1280 – 1311) a proto jsme použili jeho libozvučné jméno do názvu firmy.

Přestože se Bruntál nachází v oblasti, kde se tradičně pěstoval len, firma Walramcom prozatím olej a vlákninu dováží z Nového Zélandu. Novozélandskou firmu Functional Whole Foods vlastní David Musgrave. David disponuje patentovanou technologií na produkci lněného oleje skvělé chuti s vysokým obsahem přírodní omega -3 mastné kyseliny. Takovou kvalitu – především ve výrobě a balení – bychom nebyli v České republice schopni okamžitě zajistit.


SÍLA LNĚNÉHO OLEJE Z NOVOZÉLANDSKÉ BUŠE

David Musgrave si sám pomocí lněného oleje vylepšil své zdraví. To bylo jeho největší motivací při budování své organické farmy Waihi Bush. Pěstuje tu prvotřídní len – v čistém a udržitelném prostředí. Celý svůj dospělý život zkoumá len jako jednu z nejpřínosnějších superpotravin – lisuje kvalitní olej a ze zbytků lněného semínka vyrábí vlákninu, kterou obohacuje o další přirozené živiny. Nezapomíná ani na osvětu a věhlasné jsou třeba jeho projekty se školními dětmi.


I my si uvědomujeme, že jen vysoká kvalita produktů nestačí. Neustále musíme lidem u nás vysvětlovat přidanou hodnotu lněných produktů – oleje a vlákniny. Proto se zabýváme i osvětovou činností, distribuujeme knihy, které vysvětlují a popisují účinky lněných produktů. V tomto ohledu vycházíme především z bohaté výzkumné práce Dr. Johanny Budwig, která byla nominovaná na Nobelovu cenu v oblasti výzkumu rakoviny.

Kontaktní informace
   

Naděžda Skácelová 

Jan Šarman
Objednávky, péče o zákazníky Podpora prodeje
+420 725 010 102 +420 776 018 080
objednavky@walramcom.cz info@walramcom.cz
   
Ing. Luděk Šarman  
Jednatel  
+420 602 769 684  
sarman@walramcom.cz  

 

Walramcom, s.r.o.

Větrná 1809/18

792 01 Bruntál

Česká republika

IČ: 28587715

DIČ: CZ28587715

Společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 33283
Registrace MZ ABCERT k 4.6.2009

ZDJiM2Y2MT