Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KONTAKTY

Walramcom, s.r.o.
Větrná 1809/18, 792 01 Bruntál
Česká republika
tel: +420 725 010 102
info(a)walramcom.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 365 Kč
Nedostupné
naše cena 30 Kč
Dostupné
naše cena 467 Kč
Dostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 30 Kč
Nedostupné
naše cena 994 Kč
Dostupné

O nás
O firmě Walramcom s.r.o.

 

Naším cílem je naučit lidi užívat každodenně lněný olej a vlákninu.

Zakladatel firmy Luděk Šarman na svých zahraničních cestách objevoval jiný přístup ke zdraví, než je běžný u nás. Začal sám užívat různé funkční SUPERPOTRAVINY a šířil myšlenky zdravého životního stylu i mezi své přátele. Když objevil kvalitní BIO lněný olej z Nového Zélandu bohatý na Omega -3 a seznámil se osobně také s majitelem firmy Functional Whole Foods, bylo rozhodnuto.


Lněný olej O úžasných účincích oleje ze zázračného lněného semínka je přece nutné informovat více lidí. Účinky při jeho dlouhodobém užívání jsou skvělé a mohou pomoci především lidem, kteří se trápí s různými chronickými nemocemi. V mnoha zemích najdete jako běžnou součást lednice lahvičku lněného oleje – pro dospělé i pro děti.


PROČ BY SE Z BLAHODÁRNÝCH ÚČINKŮ LNĚNÉHO OLEJE NEMOHLI TĚŠIT I LIDÉ U NÁS?

Tak vznikla firma Walramcom s.r.o. se sídlem v Bruntále. A proč takový zvláštní název? Prostřednictvím názvu se hlásíme k obrovské tradici v pěstování lnu. Len setý je zázračná superpotravina, kterou znali a používali už ve starověkém Egyptě. Len si oblíbil i lucemburský princ Walram (1280 – 1311) a proto jsme použili jeho libozvučné jméno do názvu firmy.

Přestože se Bruntál nachází v oblasti, kde se tradičně pěstoval len, firma Walramcom prozatím olej a vlákninu dováží z Nového Zélandu. Novozélandskou firmu Functional Whole Foods vlastní David Musgrave. David disponuje patentovanou technologií na produkci lněného oleje skvělé chuti s vysokým obsahem přírodní omega -3 mastné kyseliny. Takovou kvalitu – především ve výrobě a balení – bychom nebyli v České republice schopni okamžitě zajistit.


SÍLA LNĚNÉHO OLEJE Z NOVOZÉLANDSKÉ BUŠE

David Musgrave si sám pomocí lněného oleje vylepšil své zdraví. To bylo jeho největší motivací při budování své organické farmy Waihi Bush. Pěstuje tu prvotřídní len – v čistém a udržitelném prostředí. Celý svůj dospělý život zkoumá len jako jednu z nejpřínosnějších superpotravin – lisuje kvalitní olej a ze zbytků lněného semínka vyrábí vlákninu, kterou obohacuje o další přirozené živiny. Nezapomíná ani na osvětu a věhlasné jsou třeba jeho projekty se školními dětmi.


I my si uvědomujeme, že jen vysoká kvalita produktů nestačí. Neustále musíme lidem u nás vysvětlovat přidanou hodnotu lněných produktů – oleje a vlákniny. Proto se zabýváme i osvětovou činností, distribuujeme knihy, které vysvětlují a popisují účinky lněných produktů. V tomto ohledu vycházíme především z bohaté výzkumné práce Dr. Johanny Budwig, která byla nominovaná na Nobelovu cenu v oblasti výzkumu rakoviny.

Kontaktní informace
   

Denisa Krajčovičová 

Jan Šarman
Objednávky, péče o zákazníky Podpora prodeje
+420 725 010 102 +420 776 018 080
objednavky@walramcom.cz info@walramcom.cz
   
Ing. Luděk Šarman  
Jednatel  
+420 602 769 684  
sarman@walramcom.cz  

 

Walramcom, s.r.o.

Větrná 1809/18

792 01 Bruntál

Česká republika

IČ: 28587715

DIČ: CZ28587715

Společnost zapsána u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 33283
Registrace MZ ABCERT k 4.6.2009

ZTQxNzJ