Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

KONTAKTY

Walramcom, s.r.o.
Větrná 1809/18, 792 01 Bruntál
Česká republika
tel: +420 725 010 102
info(a)walramcom.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 597 Kč
Nedostupné
naše cena 625 Kč
Nedostupné
naše cena 30 Kč
Dostupné

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 579 Kč
Dostupné


Uživatelé doporučují

OMEGA-3 A JEJICH VLIV NA NÁŠ ORGANISMUS Z POHLEDU KARDIOLOGA

 

Pozitivní vliv  nenasycených mastných kyselin  řady  omega 3 na řadu dějů  v našem organizmu je znám a je stále velmi  intenzivně zkoumán. Omega  3 mastné kyseliny zasahují do důležitých pochodů našeho organizmu.

- zlepšují vnímavost buněk na inzulin, a tím zlepšují laboratorní parametry nemocných, snižují hladinu krevního cukru

- nízké hladiny OMEGA -3 jsou nalézány u nemocných s Alzheimerovou nemocí i schizofrenií

 

Je známo, že kojené děti mají menší incidenci atopií a že lépe prospívají. Dlouhodobé podávání omega 3 nenasycených mastných kyselin vede ke zlepšení imunitní odpovědi nejen u nemocných, ale i u zdravých osob (obvyklá dávka je do 3g /den).

Lněný olej může obsahovat až 72% nenasycených esenciálních mastných kyselin. Obsahuje i niacin, což je důležitá součást komplexu vitamínů B3.

Výzkum vlivu omega  3 mastných kyselin je stále velmi zajímavý  a jistě přinese  ještě zajímavé údaje.


Prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.
Pracoviště preventivní kardiologie
Institut klinické a experimentální medicíny
Vídeňská 1958/9
Praha 4 – Krč, 140 21
+420 236 055 330

 

ZKUŠENOST S LNĚNÝM OLEJEM Z POHLEDU NATUROPATAMarie Almasyova - ZdravéTuky.czPracuji s mikroskopem a při pohledu do vzorku kapky krve zjišťuji klientům tendence k různým zdravotním problémům.

Jedna z mnoha civilizačních onemocnění jsou i aterosklerotické projevy, které souvisí s ucpáváním cévního systému, křečovými žilami, mozkovými příhodami, kolísáním srdeční činnosti atd. Pokud je prokázána v krvi takováto změna, velmi se osvědčuje Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou obsaženy i ve lněném oleji.

Ne každý lněný olej je kvalitní. Z průzkumu na trhu jsem z mnoha vybraných olejů zůstala u jednoho od firmy Walramcom, se kterým dosahují lidé velkých zlepšení. Dováží se z Nového Zélandu, je za studena lisovaný a má lahodnou chuť na rozdíl od oleje z některých obchodních sítí, který je hořký, mnohdy žluklý a v těle způsobuje mnoho plísní.

Vzhledem k tomu, že se klientům při kontrolních výsledcích i vlivem lněného oleje krev krásně zlepšuje, mohu vřele doporučit tuto kvalitu. Při aplikaci s tvarohem nebo kozím kefírem je velmi lehce vstřebatelný.

 

Děkuji za produkt výtečné kvality.

Marie Almásyová – profesionální iridolog

www.irisdiagnosis.cz

 

 

 

 

 

PŘÍVAL ENERGIE

 

Dobrý den,

Píšu vám pár řádků ohledně  užívání lněné vlákniny a lněného oleje, je to pro mě blahodárné, a vždy jsem po užití cítil energii, chutná mi to s jogurtem.

Pěkný den

Jaroslav Klabík

 

 

ZAŽÍVACÍ A STŘEVNÍ PROBLÉMY

 

Od r. 1981 (v mých 47 letech), kdy jsem se podrobila operaci žlučníku, se mé zažívací potíže časem zlepšily. Avšak mé povolání mi neumožňovalo se pravidelně stravovat a denní cestování autobusy i vlaky a často dlouhé sezení mi přivodily další potíže – hemoroidy, trhliny po nich. Následovala operace konečníku, dokonce 2 x (s odstupem 3 let). Takže potíže s vyprazdňováním mne fyzicky i psychicky deptaly. Teprve poslední tři roky, kdy užívám lněný olej firmy „Walramcom“ se cítím mnohem lépe a jsem ještě tady.

Denně snídám jogurt ACTIVIA – MUSLI s polévkovou lžící lněného oleje a s přidáním kousků pečiva, které nechám chvíli proležet.

Tento lněný olej vřele doporučuji všem s podobnými potížemi.

 

Zdena Šrámková, Moravské Budějovice

 

 

KŮŽE JAKO ZA MLADA

 

Zkušenosti se lněným olejem jsou takové: člověk získá opět velice pružnou a elastickou pokožku, i když už překročil padesátku, opravdu má kůži po těle jako za mlada, to jsou moje zkušenosti!!!

 

Zdenko Karaba

 

 

NEMOCI SRDCE, EKZÉM

 

James se narodil s nemocným srdcem. Když mu bylo teprve 8 týdnů, dostal infarkt, takže mu jeho srdce museli operovat.

Při zotavování se z této operace najednou dostal mrtvici. Jamesův systém byl velmi oslabený po těchto dvou příhodách. A jako vrchol všeho dostal James velmi svědivý a bolestivý chronický ekzém, který se objevoval a mizel podle přítomnosti infekce v těle.

 

Abychom udrželi ekzém pod kontrolu, pokožku vlhkou a aby se neodíral, dávali jsme mu dvakrát denně mokrý zábal. Tyto zábaly zahrnovaly koupání, mazání steroidovými krémy, emulgačními mastmi a bandážování. Také jsme Jamese oblékali do dlouhých kalhot, triček s dlouhým rukávem a na nohy jsme mu dávali ponožky, aby se pořád neškrábal. Bylo velmi těžké udržet ho v chladu, když norské podnebí je tak teplé a vlhké. James trávil dny tím, že se pořád škrábal. Díky mrtvici a nedostatku energie z prodělaného infarktu, nemohl sedět vzpřímeně, takže se neustále vrtěl na koberci a tak se škrábal. Jeho vývoj byl velmi pomalý. Díky neustále se opakující moučnici (nemoc dětí) byl pořád na antibiotikách. Antibiotika uklidňovala jeho pokožku a protiplísňová složka kontrolovala rozvoj moučnice. James dokázal spát jenom chvíli a ani neměl energii na to, aby dokázal sníst větší porci jídla. Svědění ho neustále otravovalo. Jamesova nemoc ovlivňovala život celé rodiny. Odpočinuli jsme si jen při spánku, který byl velmi krátký.

 

Za jak dlouho jste zaznamenali zlepšení?

Během jediného týdne užívání lněného oleje se Jamesova pokožka začala zlepšovat. Po jednom měsíci ho ekzém přestal neustále dráždit a po třech měsících jsem používala už jenom emulgační masti.

 

Dopad na zdraví

Už nepotřeboval žádné mokré zábaly, steroidové masti a mohl konečně nosit trička s krátkým rukávem.

 

James svůj život už více netrávil škrábáním se a jeho vývoj, jak mentální tak fyzický se zrychlil. Z lněného oleje získával spoustu energie, takže sílil a konečně měl i energii, aby mohl více jíst. Jeho tělo už nemuselo více bojovat s infekcí, moučnice zmizela a tak přestal užívat antibiotika. James začal přibírat na váze a tak jsme přestali užívat potravinové přísady na předpis. Při další návštěvě kardiologické kliniky byl Jamesův doktor překvapen, že se jeho srdce začalo vyvíjet normálně a že už nepotřebuje žádnou extra podporu. James musel akorát dobrat malou dávku aspirinu z důvodu zjizvení srdce infarktem. Časem však úplně přestal brát léky na srdce a já věřím, že lněný olej pomohl urychlit tento proces, protože umožnil tělu se regenerovat, místo toho aby muselo bojovat s infekcí. Kdo ví, možná že olej pomohl jeho srdečnímu svalu, tak jako pomáhá koním rychleji se uzdravit po zranění.

 

Od doby, kdy jsme poprvé začali užívat lněný olej, jsem zjistila, že Omega-3 mastné kyseliny pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi a že jsou důležité pro mozek, což jsou pro nás úžasné důvody, abychom v užívání lněného oleje pokračovali. Proto je také součástí stravy celé rodiny. Jamesovo srdce už nikdy nebude normální – má méně srdečního svalu díky prodělanému infarktu, takže je velmi důležité, aby jeho tepny byly neustále průchozí a pružné.

 

V březnu roku 2006 začal James chodit do školy. Školu má moc rád a je velmi šťastný kluk. Stále máme nějaké problémy, ale ekzém už k nim nepatří. Často slýchám pochvaly, jak má James krásnou pokožku a lesklé vlasy.

 

Co se děje, když přestanete lněný olej používat?

James užívá lněný olej každý den – když zaznamenám, že jeho kuže začíná být suchá, zvýším mu dávku a brzy se to zase spraví. Lněný olej již užíváme čtyři roky a stal se součástí našeho života.

 

James Kewene

 

 

ARTRITIDA, SYNDROM DRÁŽDIVÉHO TRAČNÍKU, MENOPAUZA

 

O lněném oleji jsem se dozvěděla od svého manžela Davida, poté co jsem ho před 11 lety potkala na hudebním festivalu,

na kterém jsem vystupovala jako host. Je to ještě hodně mírné, když řeknu, že mě nadchl k jeho užívání. Jedla jsem docela zdravě a byla jsem poměrně zdravá, ale začala jsem pociťovat svůj věk a najednou se objevily nějaké potíže.

 

Za jak dlouho jste zaznamenali zlepšení?

Zaznamenala jsem změnu během jednoho měsíce užívání lněného oleje.

 

Dopad na zdraví

První věc, kterou jsem zaregistrovala poté, co jsem začala užívat lněný olej, bylo zlepšení mé pokožky, vlasů a nehtů. Druhou věcí bylo, že se začal zlepšovat stav mé artritidy. Jsem muzikantka a hra už mi začínala způsobovat bolest. Zlepšení bylo docela náhlé a neočekávané. Avšak nejdůležitější věcí, kterou jsem díky užívání lněného oleje zaznamenala, bylo zastavení návalů horka. (Pár žen říká, že olej má opačný účinek). Moje potíže s dráždivým tračníkem se velmi zlepšily, začal fungovat normálně. Třeba jsem si mohla dát kuskus s velkým množstvím vody, aniž by dráždil má střeva.

 

Co se děje, když přestanete lněný olej používat?

Lněný olej užívám každý den. Když jsem na cestách, užívám kapsle z lněného oleje a malou nádobku oleje si beru, ať jdu kamkoliv. Nedokážu vyjádřit, nakolik zlepšil zdraví a životy naší rodiny a přátel.

 

Lorina Musgrave

 

ZjY4YzFm